KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı KENT REKLAM´ya (Bu metinde "KENT REKLAM" olarak kullanılacaktır) aittir.

KENT REKLAM internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, KENT REKLAM ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı KENT REKLAM internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini kentreklam.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. kentreklam.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

KENT REKLAM internet sitesini ziyaret eden ve KENT REKLAM sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten Kampanyalardan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.
©2018 - KENT REKLAM. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi